"Śpieszmy  się grać w golfa

- czas tak szybko umyka"

.

 

Open de Golf French Touch Trophy. Wygraj wyjazd na Ryder Cup Paryż 2018.

.

            Data: 2016-08-26  
                         
                         
  Flight Nazwisko Imię Nr dołka Godzina Klub Hcp Gry
  1 Biały Maksymilian 1 08:00 Tokary Golf Club 3
  1 Fassero Gamba Patrik Domenico 1 08:00 Binowo Park Golf Club 10
  1 Strzelecki Antoni 1 08:00 First Warsaw Golf & Country Club 8
  1 Jankowski Michał 1 08:00 First Warsaw Golf & Country Club 15
  2 Wójcik Zofia 1 08:10 Klub Golfowy Lisia Polana 8
  2 Trna Michael 1 08:10 Armada Golf Club 5
  2 Chyliński Wojciech 1 08:10 Klub Golfowy Wierzchowiska 7
  2 Bogusz Marcin 1 08:10 Klub Golfowy Lisia Polana 4
  3 Plackowski Bartosz 1 08:20 Tyski Klub Golfowy 5
  3 Ćmikiewicz Jakub 1 08:20 Gradi Golf Club 8
  3 Radomska Natalia 1 08:20 Klub Golfowy Lisia Polana 9
  3 Kawecki Gustaw 1 08:20 Binowo Park Golf Club 15
  4 Tomczyk Hubert 1 08:30 Kalinowe Pola Golf Club 16
  4 Ryszewska Oliwia 1 08:30 Sierra Golf Club 14
  4 Wójcikowski Kacper 1 08:30 Gradi Golf Club 9
  4 Piechula Anastazja 1 08:30 Sobienie Królewskie Golf & Country Club 7
  5 Firek Wojciech 1 08:40 Royal Kraków Golf & Country Club 13
  5 Rozwadowski Juliusz 1 08:40 Kalinowe Pola Golf Club 11
  5 Shinto Dawid 1 08:40 Kalinowe Pola Golf Club 10
  5 Kalinowski Jan 1 08:40 Klub Golfowy Lisia Polana 10
  6 Bogusz Bartosz 1 08:50 Klub Golfowy Lisia Polana 9
  6 Dymnicka Martyna 1 08:50 Dolnośląski Klub Golfowy 12
  6 Wróblewski Jerzy 1 08:50 First Warsaw Golf & Country Club 13
  6 Modrzejewski Alex 1 08:50 Olympic Golf Club 13
  7 Łuczak Maciej 1 09:00 Tyski Klub Golfowy 18
  7 Dobak Aleksander 1 09:00 Sobienie Królewskie Golf & Country Club 15
  7 Ciesiołkiewicz Marta 1 09:00 Sierra Golf Club 9
  7 Michaś Tymoteusz 1 09:00 Gradi Golf Club 4
  8 Łęcka Antonina 1 09:10 Kalinowe Pola Golf Club 10
  8 Janusiewicz Maciej 1 09:10 Tyski Klub Golfowy 15
  8 Żelazny Maksymilian 1 09:10 Tokary Golf Club 13
  8 Wydrzyński-Głowacki Igor 1 09:10 Klub Golfowy Lisia Polana 24
  9 Ścisk Jakub 1 09:20 Sand Valley Golf Club 13
  9 Opadczuk Krzysztof 1 09:20 Sobienie Królewskie Golf & Country Club 11
  9 Łęcka Anna 1 09:20 Kalinowe Pola Golf Club 22
  9 Jakubowska Anna 1 09:20 Klub Golfowy Lisia Polana 28
  10 Michaś Natalia 1 09:30 Gradi Golf Club 9
  10 Popek Laura 1 09:30 Gradi Golf Club 19
  10 Pędrys Natalia 1 09:30 Krakow Valley Golf & Country Club 21
  10 Grzywocz Anna 1 09:30 Armada Golf Club 21
  11 Ferenc Albert 1 09:40 Klub Golfowy Lisia Polana 18
  11 Opadczuk Agnieszka 1 09:40 Sobienie Królewskie Golf & Country Club 24
  11 Niedźwiecki Borys 1 09:40 Binowo Park Golf Club 16
  11 Halicki Mikołaj 1 09:40 Golf Park Józefów 27
  12 Szafraniec Wiktor 1 09:50 Tyski Klub Golfowy 24
  12 Kuna Matylda 1 09:50 Royal Golf Club Wilanów 28
  12 Leonardi Grzegorz 1 09:50 Olympic Golf Club 18
  12 Woźniak Julia 1 09:50 Klub Golfowy Lisia Polana 16
  13 Dudzik Tomasz 1 10:00 Tyski Klub Golfowy 12
  13 Biniewicz Adam 1 10:00 Koniński Klub Golfowy 24
  13 Wojtczak Nina Olga 1 10:00 Klub Golfowy Lisia Polana 19
  13 Piekarski Eryk 1 10:00 Klub Golfowy Lisia Polana 36
  14 Czaban Natalia 1 10:10 Binowo Park Golf Club 38
  14 Milewska Alicja 1 10:10 Mazury Golf & Country Club 24
  14 Banaszak Anna 1 10:10 Armada Golf Club 19
  14 Ryszewska Patrycja 1 10:10 Sierra Golf Club 25
  15 Jurjewicz Ignacy 10 09:50:00 Royal Golf Club Wilanów 39
  15 Hałgas Jakub 10 09:50:00 Klub Golfowy Wierzchowiska 18
  15 Kulig Alicja 10 09:50:00 Binowo Park Golf Club 27
  15 Ścisk Agnieszka 10 09:50:00 Sand Valley Golf Club 26
  16 Niedziela Michalina 10 09:40:00 Klub Golfowy Lisia Polana 32
  16 Mianowski Kamil 10 09:40:00 Sand Valley Golf Club 34
  16 Czarnecki Jan 10 09:40:00 Royal Golf Club Wilanów 42
  16 Walczak Natalia 10 09:40:00 Kalinowe Pola Golf Club 27
  17 Lesiakowski Piotr 10 09:30:00 Binowo Park Golf Club 39
  17 Kruk Nicole 10 09:30:00 Armada Golf Club 42
  17 Sikora Paweł 10 09:30:00 Augustowski Klub Golfa 26
                         
  18 Zawisza Filip 10 09:20:00 Klub Golfowy Lisia Polana 39
  18 Koszelak Jakub 10 09:20:00 Tokary Golf Club 44
  18 Dłużewski Antoni 10 09:20:00 Tyski Klub Golfowy 18
                         
  19 Górko Mikołaj 10 09:10:00 Klub Golfowy Lisia Polana 23
  19 Lenarczyk Jakub 10 09:10:00 Royal Golf Club Wilanów 54
  19 Białek Antoni 10 09:10:00 Klub Golfowy Lisia Polana 29
  20 Kłosowski Wiktor 10 09:00:00 Sobienie Królewskie Golf & Country Club 11
  20 Korchowiec Magdalena 10 09:00:00 Armada Golf Club 33
  20 Bil Karolina 10 09:00:00 Tyski Klub Golfowy 57
                           
      Lista Startowa   ''Audi Junior Tour Lisia Polana Dzieci''  
            Runda 2  
                       
          Data: 2016-08-26  
                       
                           
    Flight Nazwisko Imię Nr dołka Godzina Klub Hcp Gry
    1 Mackelis Giedrius 10 08:00 European Centre Golf Club 12
    1 Krawczyk Leon 10 08:00 Golf Park Józefów 14
    1 Cejnóg Agata 10 08:00 Klub Golfowy Lisia Polana 18
    2 Powszuk Maksym 10 08:10 Sierra Golf Club 19
    2 Łuczak Konstanty 10 08:10 Royal Golf Club Wilanów 26
    2 Krawczyńska Matylda 10 08:10 Sobienie Królewskie Golf & Country Club 26
    3 Kuśmierska Kinga 10 08:20 Armada Golf Club 26
    3 Florczyk Krzysztof 10 08:20 Krakow Valley Golf & Country Club 19
    3 Kozakiewicz Kleopatra 10 08:20 Kalinowe Pola Golf Club 17
    4 Stachurski Szymon 10 08:30 Gradi Golf Club 20
    4 Wójcikowska Aleksandra 10 08:30 Gradi Golf Club 25
    4 Styś Stanisław 10 08:30 Binowo Park Golf Club 26
    5 Machalica Bruno 10 08:40 Klub Golfowy Lisia Polana 26
    5 Ryszewski Mateusz 10 08:40 Sierra Golf Club 22
    5 Stryczewski David 10 08:40 Golf Park Józefów 24
    6 Płotecki Bartosz 10 08:50 Zawarcie Golf Club 18
    6 Koszelak Julia 10 08:50 Tokary Golf Club 26

Już wkrótce finał Audi Junior Tour. Odbędzie się on na Lisiej Polanie.

Godziny startów uzależnione od ilości zgłoszonych uczestników.

Wyniki w gupie Dzieci:

Strokeplay brutto dziewcząt

  1. Krawczyńska Matylda
  2. Cejnóg Agata
  3. Wójcikowska Aleksandra

Strokeplay brutto chłopcy

  1. Krawczyk Leon
  2. Stachurski Szymon
  3. Florczyk Krzysztof

Strokeplay netto dziewczęta

  1. Krawczyńska Matylda
  2. Cejnóg Agata
  3. Wójcikowska Aleksandra

Strokeplay netto chłopcy

  1. Stachurski Szymon
  2. Krawczyk Leon
  3. Bałdyga Sebastian

Młodziczki

  1. Wojtczak Nina Olga

Młodzicy

  1. Bogusz Łukasz
  2. Janusiewicz Maciej
  3. Ferenc Albert

Juniorki młodsze

  1. Michaś Natalia
  2. Grzywocz Anna
  3. Woźniak Julia

Juniorzy młodsi

  1. Shinto Dawid
  2. Mierzejewski Alec
  3. Bogusz Bartosz

Juniorki

  1. Ryszewska Oliwia
  2. Radomska Natalia
  3. Pędrys Natalia

Juniorzy

  1. Matuszek Jakub
  2. Plackowski Bartosz
  3. Bogusz Marcin

Strokeplay netto w grupach Hcp

Hcp od 0 do 11.4

  1. Matuszek Jakub
  2. Wójcikowski Kacper
  3. Plackowski Bartosz

Hcp od 11.5 do 18.4

  1. Ryszewska Oliwia
  2. Tomczyk Hubert
  3. Janusiewicz Maciej

Hcp od 18.5 do 26.4

  1. Mierzejewski Alec
  2. hałgas Jakub
  3. Ferenc Albert

Hcp od 26.5 do 54.00

  1. Biniewicz Adam
  2. Woźniak Julia
  3. Skawińska Izabela

Klasyfikacja łączna

  1. Matuszek Jakub
  2. Plackowski Bartosz
  3. Bogusz Marcin

 

                           
      Lista Startowa   ''Audi Junior Tour Rosa Dzieci''  
            Runda 1  
                       
          Data: 2016-07-27  
                       
                           
    Flight Nazwisko Imię Nr dołka Godzina Klub Hcp Gry
    1 Krawczyk Leon 10 10:00 Golf Park Józefów 8
    1 Florczyk Krzysztof 10 10:00 Krakow Valley Golf & Country Club 18
    1 Hawkins Antoni 10 10:00 South Herts Golf club 18
    2 Kozakiewicz Kleopatra 10 10:10 Kalinowe Pola Golf Club 19
    2 Cejnóg Agata 10 10:10 Klub Golfowy Lisia Polana 20
    2 Krawczyńska Matylda 10 10:10 Sobienie Królewskie Golf & Country Club 18
    3 Kubacki Jan 10 10:20 Armada Golf Club 28
    3 Cebula Julia 10 10:20 Krakow Valley Golf & Country Club 28
    4 Kuśmierska Kinga 10 10:30 Armada Golf Club 28
    4 Łuczak Konstanty 10 10:30 Royal Golf Club Wilanów 28
    5 Machalica Bruno 10 10:40 Klub Golfowy Lisia Polana 28
    5 Powszuk Maksym 10 10:40 Sierra Golf Club 28
                           
      Lista Startowa   ''Audi Junior Tour Rosa''  
            Runda 1  
                       
          Data: 2016-07-27  
                       
                           
    Flight Nazwisko Imię Nr dołka Godzina Klub Hcp Gry
    1 Bogusz Marcin 1 10:00 Klub Golfowy Lisia Polana 3
    1 Zdziebczok Karol 1 10:00 Tyski Klub Golfowy 5
    1 Trna Michael 1 10:00 Armada Golf Club 6
    1 Wójcik Zofia 1 10:00 Klub Golfowy Lisia Polana 9
    2 Kalinowski Jan 1 10:10 Klub Golfowy Lisia Polana 9
    2 Piechula Anastazja 1 10:10 Sobienie Królewskie Golf & Country Club 10
    2 Strzelecki Antoni 1 10:10 First Warsaw Golf & Country Club 9
    2 Shinto Dawid 1 10:10 Kalinowe Pola Golf Club 9
    3 Bogusz Bartosz 1 10:20 Klub Golfowy Lisia Polana 10
    3 Dymnicka Martyna 1 10:20 Dolnośląski Klub Golfowy 13
    3 Łęcka Antonina 1 10:20 Kalinowe Pola Golf Club 14
    3 Strażecki Jakub 1 10:20 Tyski Klub Golfowy 12
    4 Dudzik Tomasz 1 10:30 Tyski Klub Golfowy 13
    4 Wadowski Alan 1 10:30 Tyski Klub Golfowy 13
    4 Janusiewicz Maciej 1 10:30 Tyski Klub Golfowy 16
    4 Dragon Paweł 1 10:30 Tyski Klub Golfowy 15
    5 Frączek Andrzej 1 10:40 Krakow Valley Golf & Country Club 15
    5 Bogusz Łukasz 1 10:40 Armada Golf Club 16
    5 Wróblewski Jerzy 1 10:40 First Warsaw Golf & Country Club 16
    5 Małecka Marta 1 10:40 First Warsaw Golf & Country Club 18
    6 Jankowski Michał 1 10:50 First Warsaw Golf & Country Club 17
    6 Tomczyk Hubert 1 10:50 Kalinowe Pola Golf Club 17
    6 Ferenc Albert 1 10:50 Klub Golfowy Lisia Polana 20
    6 Łuczak Maciej 1 10:50 Tyski Klub Golfowy 19
    7 Pędrys Natalia 1 11:00 Krakow Valley Golf & Country Club 21
    7 Grzywocz Anna 1 11:00 Armada Golf Club 23
    7 Górko Mikołaj 1 11:00 Klub Golfowy Lisia Polana 22
    7 Wydrzyński-Głowacki Igor 1 11:00 Klub Golfowy Lisia Polana 23
    8 Banaszak Anna 1 11:10 Armada Golf Club 24
    8 Gil Krzysztof 1 11:10 Sobienie Królewskie Golf & Country Club 23
    8 Wojtczak Nina Olga 1 11:10 Klub Golfowy Lisia Polana 25
    8 Kłosowski Wiktor 1 11:10 Sobienie Królewskie Golf & Country Club 24
    9 Milewska Alicja 1 11:20 Mazury Golf & Country Club 26
    9 Biniewicz Adam 1 11:20 Koniński Klub Golfowy 26
    9 Łęcka Anna 1 11:20 Kalinowe Pola Golf Club 26
    9 Malec Mikołaj 1 11:20 Śląski Klub Golfowy 25
    10 Jakubowska Anna 1 11:30 Klub Golfowy Lisia Polana 29
    10 Szafraniec Wiktor 1 11:30 Tyski Klub Golfowy 31
    10 Białek Antoni 1 11:30 Klub Golfowy Lisia Polana 34
    10 Kruk Nicole 1 11:30 Armada Golf Club 42
    11 Zawisza Filip 1 11:40 Klub Golfowy Lisia Polana 38
    11 Kozakiewicz Kleopatra 1 11:40 Kalinowe Pola Golf Club 39
    11 Szymański Gustaw 1 11:40 Klub Golfowy Lisia Polana 39
    11 Skawińska Izabela 1 11:40 Armada Golf Club 35
    12 Pisarek Aleksander 1 11:50 Tyski Klub Golfowy 57
    12 Pisarek Robert 1 11:50 Tyski Klub Golfowy 57
    12 Derej Hanna 1 11:50 Tyski Klub Golfowy 57
    12 Dłużewski Antoni 1 11:50 Tyski Klub Golfowy 21

27-28.07.2016 odbędzie się kolejny turniej Audi Junior Tour.

Planowane starty z pierwszego tee 27.07 od godz. 10.00.

Drugiego dnia od godz. 9.30.

Listy startowe 26.07 o godz. 14.00

Jutro startujemy:

  • Juniorzy  9.00 z pierwszego tee
  • Dzieci 9.30 z dziesiątego tee

W środę wszyscy startujemy o godz. 8.00  ze wszystkich dołków jedocześnie. Canon start.

Już w sobotę turniej w Krakowie.

Listy startowe w piątek o 14.00

Pierwsze starty planowane na godz.9.30

Pierwszy turniej inaugurujący X edycję cyklu turniejów dla dzieci i juniorów odbył się 9.04.2016r na śląskim polu Armada. Do rywalizacji przystąpiło dziewięcioro dzieci i pięćdziesięcioro juniorów. Pogoda nie rozpieszczała. Było zimno, mokro i prawie cały czas padało, właśnie dlatego bardzo cieszy sportowa postawa młodych golfistów, którzy mimo bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych aż 92% zgłoszonych zawodników stawiło się na starcie. Powody do dumy mają szczególnie rodzice zawodników z grupy dzieci. Dzielnie radziły sobie zarówno z pogodą jak i z pokonaniem pola na miarę swoich możliwości. Żaden z młodziutkich golfistów nie narzekał , po prostu starał się grać jak najlepiej w takich warunkach potrafi. Juniorzy też radzili sobie nieźle. Jedenastu zawodników zagrało birdie, a prawie każdy przynajmniej jednego para.

Biorąc pod uwagę bardzo trudne warunki atmosferyczne, każdy zawodnik, który ukończył zawody może czuć się bohaterem tego turnieju.

Klasyfikacja w poszczególnych kategoriach przedstawia się następująco:

Klasyfikacja dzieci do lat 10:

Dziewczęta - Stokeplay brutto

1.miejsce –Agata Cejnóg

2.miejsce – Kinga Kuśmierska

3.miejsce – Aleksandra Wójcikowska

Dziewczęta - Stokeplay netto

1.miejsce –Agata Cejnóg

2.miejsce – Kinga Kuśmierska

3.miejsce – Aleksandra Wójcikowska

Chłopcy - Stokeplay brutto

1.miejsce –Leon Krawczyk

2.miejsce – Bartosz Płotecki

3.miejsce – Krzysztof Florczyk

Chłopcy - Stokeplay netto

1.miejsce –Leon Krawczyk

2.miejsce – Krzysztof Florczyk

3.miejsce –Bartosz Płotecki

Klasyfikacja łączna brutto

1.Trna Michael

2.Bargenda Michał

3.Bargenda Konrad

Klasyfikacja w grupach wiekowych:

Młodziczki

1.miejsce –Nina Wojtczak

2.miejsce – Agnieszka Ścisk

3.miejsce – Magdalena Korchowiec

Młodzicy

1.miejsce –Michael Trna

2.miejsce – Maciej Janusiewicz

3.miejsce – Łukasz Bogusz

Juniorki młodsze

1.miejsce –Aleksandra Wiatr

2.miejsce – Natalia Michaś

3.miejsce – Martyna Dymnicka

Juniorzy młodsi

1.miejsce –Konrad Bargenda

2.miejsce – Bartosz Bogusz

3.miejsce – Paweł Dragon

Juniorki

 

1.miejsce –Zosia Wójcik

2.miejsce – Laura Popek

3.miejsce – Natalia Pędrys

Juniorzy

 

1.miejsce –Michał Bargenda

2.miejsce – Bartosz Plackowski

3.miejsce – Jakub Matuszek

Klasyfikacja w grupach handicapowych:

Grupa hcp +5 – 11,4

1.miejsce –Michael Trna

2.miejsce – Konrad Bargenda

3.miejsce – Stanisław Carminalo

Grupa hcp 11,5 – 18,4

1.miejsce –Bartosz Bogusz

2.miejsce – Tereza Najmanova

3.miejsce – Wojciech Firek

Grupa hcp 18,5 – 26,4

1.miejsce –Paweł Dragon

2.miejsce – Jakub Ścisk

3.miejsce – Laura Popek

Grupa hcp 26,5 – 54

1.miejsce –Nina Wojtczak

2.miejsce – Anna Banaszak

3.miejsce – Wiktor Szafraniec

Starty dzieci planowane są na godz 9:30.

Jest zgłoszonych na dziś 10 dzieci więc

starty pozostałych juniorów planujemy na 10:30.

Godziny startów mogą ulec zmianie.

Lista startowa będzie umieszczona w czwartek godz. 12:00

Zapisy na turnieje już możliwe.

Początek strony